SAP Commerce Cloud Nedir ?

SAP Commerce Cloud, bir e-ticaret platformudur ve işletmelerin dijital mağazalarını yönetmelerine, müşterilerine kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmalarına ve tüm e-ticaret işlemlerini yönetmelerine olanak tanır. Bu platform, işletmelerin çok kanallı satış yapmalarına ve müşteri etkileşimlerini birleştirmelerine yardımcı olan bir omni channel çözümüdür.

SAP Commerce Cloud, işletmelerin birçok farklı müşteri segmentiyle çalışmalarına olanak tanır ve müşterilerine kişiselleştirilmiş bir deneyim sunar. SAP Commerce Cloud (eski adıyla SAP Hybris) B2B, B2C, omni channel, pazaryeri gibi gelişmiş özellikleri barındıran, çoklu dil, çoklu ülke desteği gibi özellikleri ile yurtdışı rollout projelerinizin yönetimi ile mağazanızı ve ürünlerinizi dijitale açmada oldukça gelişmiş bir platformdur.

SAP Commerce Cloud projelerinizde ihtiyaç duyacağınız tüm desteği sunabilen deneyimli kadromuzla projelerinizi beraber başarıya ulaştırıyoruz. İlk defa SAP Commerce Cloud platformunun kurulumunda, mevcut SAP Commerce Cloud projelerinizin bakımı ve yeni modül geliştirmelerinde destek sunmaktayız. Projelerinize analiz desteği, proje yönetimi, performans geliştirmeleri, entegrasyonlar, destek hizmetleri, upgrade çalışmaları, test hizmetleri gibi bir çok alanda ayrı ayrı veya bütünleşik çözümler sunmaktayız.

SAP Commerce Cloud vs SAP Hybris

SAP Commerce Cloud ve SAP Hybris, aslında aynı platformun iki farklı adıdır. SAP Hybris, SAP'in 2013 yılında satın aldığı bir e-ticaret platformudur ve daha sonra SAP Commerce Cloud olarak yeniden adlandırılmıştır. Bu nedenle, ikisi arasında isimlendirme dışında bir fark yoktur.

Neden SAP Commerce Cloud ?

Sunduğu güçlü alt yapısı, SAP desteği, gelişmiş ve özelleştirilebilir ürün, stok, sipariş ve müşteri yömetimi modülleriyle e-ticaretinizin ihtiyaç duyacağı tüm gücü barındırması SAP Commerce Cloudu tercih etmeniz güçlü göstergelerdir. Performans ve güvenlik konularındaki başarısı, hem yerel hem global pazara kolayca erişmenizi sağlayacak alt yapısı ile de öne çıkmaktadır.

Haratres ve SAP Commerce Cloud

Haratres olarak SAP Commerce Cloud platformunda uzmanlaşmış kadromuz ve güçlü referanslarımız ile SAP Commerce Cloud projelerinize uçtan uça çözümler sunmaktayız. SAP Commerce Cloud projelerinizin geliştirme, analiz, proje yönetimi, performans iyileştirmeleri, entegrasyon çalışmaları, tüm versiyonlarda upgrade ve migration çalışmaları, test hizmetleri, destek hizmetleri ve özel paket/modül geliştirmeleri ile beraber yurt dışı rollout projeleri, omni channel projeleri, Mirakl projeleri, B2B ve B2C projeleri, SAP Commerce Cloud Spartacus projeleri, tasarım çalışmaları, seo çalışmaları gibi ihtiyaç duyacağınız tüm alanlarda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.