Proje Yönetimi Sayfa İçeriği

Proje Yönetimi Nedir ?

SAP Commerce Cloud projelerinizin hedeflerine ve amaçlarına ulaşabilmesi için yapılan kaynak planlama, kaynakların organize edilmesi, kaynakların sağlanması ve projenin nihai hedeflerine ulaşabilmesi için tüm bu organizasyonun yönetilmesi çalışmalarını kapsamaktadır.

Proje yönetimi yeni başlayan projelerin başarıyla tamamlanıp yayınlanması için uygulanabileceği gibi mevcutta var olan projelerin geliştirme ve iyileştirmeleri çalıştırmalarının başarıyla uygulanabilmesi için yapılmalıdır. Yeni projelerde hedeflenen başlangıç ve bitiş tarihleri arasında projelerin tamamlanması çalışması başarılı proje yönetimi ile olacaktır. Mevcut projelerde ise geliştirilmesi planlanan özelliklerin hedeflendiği tarihte hedeflendiği şekilde tamamlanması yada tespit edilen sorunların planlı bir şekilde çözülebilmesi için de proje yönetimi önem arz etmektedir.

SAP Commerce Cloud projelerinizin başarılı bir şekilde yayınlanması, proje planlarının hedef doğrultusunda belirlenmesi, varsa kısıtlara bağlı kalınmasının sağlanması, proje için gerekli kaynakların planlanması, uygulanması ve yönetilmesi çalışmalarınızda proje yönetimi hizmetimizle yanınızdayız.