Geliştirme Hizmetleri Nedir ?

SAP Commerce Cloud projelerinizin gelişimi için gerekli olan tüm yazılımsal geliştirme süreçlerini kapsamaktadır. Projenizin ihtiyaçlarına göre bugfix, yeni modül ve özellik geliştirmeleri, özel paket çözümleri, kod kalitesini arttırmaya yönelik code review/refactoring çalışmaları ve tüm entegrasyon çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Yeni Modül Geliştirmeleri

Platformunuz üzerinde istediğiniz tüm yeni modül geliştirmelerini, modülün ihtiyaçlarını ve kod standartlarını gözeterek gerçekleştiriyoruz. Yeni modülün gerektirdiği ihtiyaçları belirleyip, doğru kaynak planlaması ile platformunuzunda modüllerinizin uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Code Review/Refactoring Hizmetleri

SAP Commerce Cloud projelerinizde yapılan geliştirmelerde kod kalitesini sağlamak ve geliştirilebilir bir yapı oluşturmak adına proje için çıkılacak tüm kodların, deneyimli architect ve expert developer kadromuzun kontrol ve onayından sonra alınmasını sağlıyoruz. Proje ihtiyaçlarına yönelik tüm sistem kodlarının incelenip gerekli yerlerde refactoring çalışmalarının yapılmasını sağlayarak daha genişleyebilir ve geliştirilebilir bir yapı sağlıyor, performans ve güvenlik gereksinimlerini arttırıyoruz.

SAP Commerce Cloud Geliştirmeleri

SAP Commerce Cloud ile B2B ve B2C e-ticaret projelerinizin en baştan hayata geçirilmesi, mevcut projelerinizin modül geliştirmeleri, entegrasyon çalışmaları ve destek hizmetleri için gerekli olan tüm geliştirme hizmetlerini sunuyoruz.

Deneyimli kadromuz, güçlü referanslarımız ile SAP Commerce Cloud projelerinizdeki tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üreterek başarıya beraber ulaşıyoruz.
Detaylı Bilgi
vector