Entegrasyon Hizmetleri Nedir ?

Entegrasyon hizmetleri sistemleriminizin hem sürdürülebilir olması açısından hem de ihtiyaç duyulan farklı sistemler ile iletişim kurulabilmesi açısından yapılan çalışmalardır. E-Ticaret siteleri de bir çok entegrasyona ihtiyaç duyulmaktadır. Sap Commerce Cloud projeleriniz için ihtiyaç duyulan tüm entegrasyon hizmetlerini sağlamaktayız. Ödeme entegrasyonları, ürün entegrasyonları, erp entegrasyonları, kargo entegrasyonları, finans entegrasyonları, depo entegrasyonları, pazaryeri entegrasyonları gibi e-ticaret platformlarınızın ihtiyaç duyucağı tüm entegrasyon çalışmalarını deneyimli kadromuz ile çözümlemekteyiz.

SAP Commerce Cloud Ödeme Sistemleri Entegrasyonu

vector
SAP Commerce Cloud projelerinizin ödeme entegrasyonları ihtiyaçları için yapılan çalışmaları kapsamaktadır. E-Ticaret platformlarınızdan alacağınız ödemelere ait tüm bankalar ve diğer tüm aracı ödeme kuruluşları ile yapılacak, sisteminize uygun ödeme sistemleri entegrasyonlarıdır. Peşin ödeme, taksitli ödeme sistemlerinin kurgulanması, ürün, bölge, kullanıcı özelinde gibi yönetilebilecek ödeme sistemlerinin kurgulanması ve entegre edilebilmesi çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.
SAP Commerce Cloud

SAP Commerce Cloud Kargo Sistemleri Entegrasyonu

E-ticaret platformlarından ürünlerinizin müşterilerinize teslimi için kargo entegrasyonlarını kapsamaktadır. SAP Commerce Cloud projeleriniz için sistemlerinize kargo entegrasyonlarını gerçekleştirerek ürünlerinizin müşterilerinize teslimat süreçlerini otomatize ederek hem süreçleri iyileştiriyor hem kullanıcı deneyimini arttırıyoruz. Kullanıcıların teslim alacakları kargoları seçebilmesi yada ürünlerinizi göndereceğiniz kargoyu belli koşullara göre belirleme ile bu kargoları sisteminize tanımlama çalışmalarını içerir. Kullanıcıların kargo takibi yapabilmesi, ürünlerin teslimatını sağlanabilmesi, sistemlerinize uygun kargo sistemlerin dahil edilebilmesi için yapılan entegrasyonlardır.

SAP Commerce Cloud Ürün Entegrasyonları

Ürünlerinizin SAP Commerce Cloud sistemlerine aktarılması için yapılan entegrasyon çalışmalarıdır. Ürünlerinizin, ürünlerinize ait görsel, fiyat, açıklama gibi bilgilerin belli kurgulara göre otomatik olarak sistemlerinizi beslemesi için gerçekleştirdiğimiz çalışmalardır. Ayrıca ürünlerinize ait stok bilgilerinin yönetilmesi de bu entegrasyon çalışması ile gerçekleştirerek, kurguların işlemesi sağlanarak satışa açılacak yada kapanacak ürünlerin de otomatik olarak yapılması çalışmalarıdır. Ürün aktarımlarının toplu yapılabilmesi, ürünlerinizin hotfolder, erp yada size özel sistemler üzerinden yapılabilmesini sağlayarak ürün yönetimlerinizi de SAP Commerce Cloud sistemleri üzerinde en kolay ve en hızlı şekilde yapmanızı sağlamaktayız.

SAP Commerce Cloud Depo Entegrasyonları

E-Ticaret platformlarınızda satışını yapacağınız ürünlerinizin bulunduğu depolarının yönetimini ve koordinasyonunu sağlayabileceğiniz entegrasyondur. SAP Commerce Cloud projelerinizde depolarınızı sisteminize en uygun şekilde kurgulayarak depo yönetim süreçlerinizi sistematik hale getiriyoruz. İsterseniz ortak depo isterseniz e-ticarete özel depo yada her ikisini beraber kullanabileceğiniz depo entegrasyon çözümleriyle hizmetinizdeyiz.
Bize Ulaşın
vector

SAP Commerce Cloud Finans Entegrasyonları

Finansal süreçlerinizi hızlı ve doğru bir şekilde yönetebileceğiniz, finansal süreçlerinizi hızlandıracak fatura ve finans entegrasyonları ile SAP Commerce Cloud projelerinizde finans entegrasyonları hizmetleri sağlamaktayız.

SAP Commerce Cloud Pazaryeri Entegrasyonları

E-Ticaret platformunuzu pazaryeri entegrasyonları ile bağlayarak sipariş ve ürün aktarım süreçlerinize çözüm sunuyoruz. Ürünlerinizin bulunduğu tüm pazaryerleri ile platformunuzu konuşturan pazaryeri entegrasyonları için bize ulaşabilirsiniz.