Haratres-Grate Place To Work

Biz Kimiz ?

Kurucu Ortaklarımız

15'e yakın projede Teknik ve Süreçsel Çözüm Mimarlığı yapmış ortaklarımız, tecrübeleriyle daha verimli projeler ortaya çıkarmak için bir araya geldi.

biz-kimiz-team
Aslı Ece Kırkaya

Kıdemli Proje Yöneticisi ve Fonksiyonel Eksper

ERP danışmanlığı ile başlayarak ASAP ve ACTIVATE metodolojileriyle Proje Yöneticiliği yapan Aslı Ece Kırkaya, E-Ticaret sektöründeki gelişmeyle birlikte SAP CX Commerce ekosistemine geçerek yolculuğuna devam etti. SAP Commerce Cloud Business User sertifikasıyla, projelerde Fonksiyonel Eksper ve AGILE Proje Yöneticisi olarak görev almaktadır.
Emre Ayten

Kıdemli Teknik Çözüm Mimarı

Java ve .NET teknolojileri ile iş hayatına başlayıp sonrasında Satış-Pazarlama alanında ve IT sektörlerinde çalışma imkanı bulan Emre Ayten, E-Ticaret sektörünün hızla büyümesiyle birlikte SAP CX Commerce ekosistemine geçerek yolculuğuna devam etti. 10 yılı aşkın e-ticaret tecrübesiyle birlikte Takım Liderliği, Çözüm Mimarı ve CX Eksper olarak projelerde görev almaktadır.
Özkan Yalçın

Kıdemli Teknik Çözüm Mimarı

İş hayatına Java Web teknolojileriyle başlayan Özkan Yalçın, sonrasında Bankacılık, AR-GE, E-Ticaret alanlarında 30'un üzerinde proje görev aldı. Bu projelerde performans, optimizasyon, kod gözden geçirme, analiz, tasarım, kullanılabilirlik, çeşitli entegrasyonlar ve problem çözümlerinde aktif görev aldı. 15 yılı aşkın e-ticaret tecrübesiyle Takım Liderliği, Çözüm Mimarı ve CX Eksper olarak iş hayatına devam etmektedir.

SAP altyapısı ile bütünleştirdiğimiz yazılım çözümlerimizle bulunduğunuz sektör ve iş alanlarındaki entegrasyonları sorunsuz bir şekilde tasarlıyoruz. Tasarımınızı belirliyor ve uyguluyoruz. Dijital dönüşümünüzü yönetiyor ve sizi sürekli geliştiriyoruz. Sektörel yeniliklerle değerinizi arttırarak size sürdürülebilir bir dönüşüm yapısı kazandırıyoruz.

Güvenilir İş Ortağınız

Bize Ulaşın →

Neden Haratres ?

Farklı sektörlerdeki tecrübelerimizden sonra SAP CX Commerce çatısı altında bir araya gelerek başladığımız e-ticaret yolculuğumuzda, hızla büyüyen ve büyümüye de devam eden deneyimli danışman kadromuzla Haratres olarak bir çok projeyi başarıyla sonuçlandırdık. Mevcut ve yeni projelerimizle aynı heyecan ve birikimimizle e-ticaret sektörü ile birlikte gelişime ve geliştirmeye devam ediyoruz. E-Ticaret sektörünün hızlı gelişimi ve dinamikliği, Haratres olarak sektörün gelişimine olan inancımızı arttırarak yatırımlarımızı da arttırmamızı sağladı. Amacımız tecrübelerimize dayanarak, bütün müşterilerimize en doğru, en güncel, en özel çözümleri en hızlı sürede ulaştırabilmektir.

Dijital Haratres Çözümleri

Sizi tanıyor, sizi anlıyor ve iletişim gücümüzle size nasıl yardımcı olabileceğimizi anlatıyoruz. Yüksek potansiyelli çalışanlarımızla işletmenizi en ince ayrıntısına kadar inceliyoruz.