Omni Channel Sayfa İçeriği

Omni Channel Nedir ?

Omni channel, bir markanın müşterilerine farklı kanallar aracılığıyla birbirine entegre bir deneyim sunması anlamına gelir. Bu kanallar genellikle fiziksel mağazalar, web siteleri, mobil uygulamalar, sosyal medya hesapları ve müşteri hizmetleri gibi farklı platformları kapsar.

Omni channel stratejisi, müşterilerin herhangi bir kanalda başladığı bir etkileşimi herhangi bir kanalda tamamlama esnekliği sunar. Örneğin, bir müşteri bir mağazada bir ürünü görür ve daha sonra bu ürünü markanın web sitesinde satın alır veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sipariş verir. Markalar, müşterilerine bu esnekliği sunarak müşteri deneyimini geliştirebilir ve sadakatlerini artırabilir.

Omni channel stratejisi aynı zamanda, markaların müşteri etkileşimlerinin her birini izleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlamalarına olanak tanır. Bu da müşterilere daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için kullanılabilir.

Sizde SAP Commerce Cloud platformunuz üzerinde farklı kanallar aracılığıyla ürün ve satışlarınızı yönetmek isterseniz deneyimli kadronuzla müşterilerinize entegre çözümler sunma noktasında hizmetinizdeyiz.

Bize Ulaşın