Analiz Hizmetleri Nedir ?

Analiz hizmetleri projeleriniz hayata geçmesi için önemli olan çalışmaları kapsamaktadır. Projenizin başarılı bir şekilde hayata geçmesi olan tüm gereksinimlerin belirlenmesi, bunların belirlenen planlar koşullarda ilerlemesi, ihtiyaçların ve teknik gereçlerin belirlenmesi aşamalarını kapsamaktadır.

Projenizin ihtiyaçlarının belirlenerek hedefinize ulaşmada yol haritasının belirlenmesi aşamaları analiz çalışmalarını oluşturmaktadır. Proje yapınıza uygun metodolojilerle hazırlanan çalışmaları ile projenizin başarıya ulaşması için gereken tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz.

E-Ticarette Analiz Hizmetleri Nelerdir ?

vector
E-Ticaret projelerinin de başarıya ulaşması için doğru yapılmış analiz çalışmaları büyük önem arz etmektedir. Projenin geliştirme aşamalarından önce doğru bir şekilde yapılmış biz analiz çalışması hem projenin hedefe ulaşması açısından hem de geliştirme aşamasında ne yapılması gerektiğinin önceden çözümlenmesinden dolayı büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Analiz çalışmalarında isterlerin belirlenmesi, proje ihtiyaçlarına göre hedef kitle, pazaryeri, ürün, stok, teslimat gibi analizlerin hazırlanmış olması, projenin hangi aşamada hangi modülünün geliştirileceğinin analiz edilmesi hem zaman yönetimi hem de projenin belirlendiği şekilde başarıya ulaşmasını sağlayacaktır.
E-Ticaret

SAP Commerce Cloud İçin Analiz Hizmetleri

E-Ticaret sistemlerinden SAP Commerce Cloud için analiz hizmetleri de SAP Commerce Cloud projelerinin başarılı bir şekilde hayata geçirilmesi için yapılan analiz çalışmalarını oluşturmaktadır. Projenizin hayata geçirilmesi için tasarım aşamasından satış sonrası çalışmalara kadar geçen süreçlerin analizlerinin alınarak isterleri sağlayan, performans ve işlevsellik olarak en iyiye ulaşılabilmesini sağlayan SAP Commerce Cloud projeleri analiz hizmetleridir.

E-Ticarette Ürün Analizleri

Ürün analizleri, e-ticaret platformlarınızda satışa sunacağınız ürünlerinizin en doğru formatta, satış odaklı ve kolay ulaşılabilir olmasını sağlayan analiz çalışmalarıdır. Yayınlanması gereken ürünlerin belirlenmesi, ürünlere ait hangi içeriklerin nasıl bulunması gerektiği, ürünlerin sistemlerinize nasıl aktarılacağı, ürün anaverilerinin hazırlanması, ürün ve varyantlarının doğru kurgulanması gibi tüm çalışmaları kapsayarak doğru sistem, doğru ürün ve maksimum satışın sağlanmasıdır.

E-Ticarette Hedef Kitle Analizleri

E-Ticarette en önemli konulardan biri de ürünlerinizi doğru kitleye ulaştırmaktır. Ürünlerinizin doğru kitleye ulaşması için kitlenizi tanımanız oldukça önemlidir. Kitlenin tanınması noktasında çalışmaları hedef kitle analizleri olarak tanımlayabiliriz. Hedef kitlenin ihtiyaçlarının belirlenmesi, ürünlerin hedef kitleye ulaştırılması, doğru ürün ve doğru alıcı ilişkisinin kurulması gibi tüm çalışmalar için hedef kitle analiz hizmetleri yapılmaktadır.

E-Ticarette Pazaryeri Analizleri

Pazaryeri analizleri ile ürünlerinizin pazaryerlerinde sunulması, pazaryerleri ile e-ticaret platformlarınızın entegrasyonları, rekabet analizleri gibi çalışmalar ile ürünlerinizin daha çok kitleye ulaşmasını, ürün, stok, satış gibi işlemlerin e-ticaret platformlarınızdan yönetilmesi gibi çalışmaların analiz edilmesidir.